Wazektomia a NFZ

Wazektomia a NFZ

Często mailowo lub telefonicznie dostajemy pytania, czy jest sposób, aby wazektomia była refundowana. Np. przez NFZ

NFZ niestety nie refunduje wazektomii

Na tą chwilę nie ma takiej możliwości, chociaż może kiedyś doczekamy się, aby wazektomia była refundowana przez NFZ. Lub przynajmniej współfinansowana w sytuacjach, kiedy trwała antykoncepcja przyczynia się do ochrony zdrowia Partnerki (np. W sytuacji kiedy kolejna ciąża może być zagrożeniem dla zdrowia, a nawet życia).

Wazektomia na raty

Jeżeli jednak problem tkwi w finansach, mamy możliwość, aby nieco zniwelować problem jednorazowego, dużego wydatku: System ratalny „Wazektomia na raty” – http://wazektomia.com/cennik-wazektomii – dzięki któremu całość kosztów możemy rozbić nawet na kilkadziesiąt rat. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale z pewnością odciąży wydatki domowe.

banner-wazektomia-na-raty

Wazektomia to tania forma antykoncepcji

Trzeba również pamiętać, że zabieg wazektomii jest swego rodzaju inwestycją. Pomijając inne korzyści, finanse zwracają się w ciągu 5-7 lat, jeśli weźmiemy pod uwagę brak kosztów związanych z tabletkami antykoncepcyjnymi, prezerwatywami, czy wizytami u ginekologa „tylko po receptę”.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym wyliczeniem: http://wazektomiablog.com/top-4-metody-antykoncepcji-porownanie-kosztow/

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (4 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...

Komentarze

Mike 11-08-2017 -Odpowiedz

A jakiś bonus jak przyjadę do Warszawy?

Pihh 14-08-2017 -Odpowiedz

Pytanie czy jak nie masz 2k na zabieg to czy masz 200k na wychowanie dziecka. W porównaniu z dzieckiem to wazektomia jest prawie za darmo.

Mariusz 08-11-2017 -Odpowiedz

Witam mam pytanie w sprawie Dnia Wazektomii . W tamtym roku w listopadzie było że 10 ludzi mogło skorzystać z bezpłatnego zabiegu . Czy w tym roku będzie podobna sytuacja ??

    Dzień Wazektomii świętujemy 05.12. Tego dnia będziemy wykonywali bezpłatne zabiegi wazektomii. Lista osób zakwalifikowanych jest już niestety zamknięta. Pozdrawiamy

Roman 27-08-2018 -Odpowiedz

Witam czy w tym roku w Dniu wazektomie będzie jakaś promocja?

Tomasz 13-09-2021 -Odpowiedz

Witam czy jest w tym roku przewidziana jakaś promocja ?

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *