Wazektomia a orgazm

Wazektomia a orgazm

Kwestie jakości orgazmu po wazektomii to temat bardzo często podnoszony przez naszych Pacjentów lub ich Partnerki. To normalna sytuacja, chcemy wiedzieć, czy coś po takim zabiegu się zmienia, czy nie będzie problemów, obniżenia jakości etc. Na wstępie uspokajamy – powinno być nawet lepiej niż przed 🙂

Obawy Pacjentów i jak jest naprawdę

Obawy Pacjentów najczęściej sprowadzają się do pytania: „czy na pewno czegoś nie ucinamy?”. Oczywiście, że nie. Same funkcje seksualne pozostają niezmienione. Natomiast w kwestii jakości orgazmu, mamy dobrą wiadomość. Z rozmów z Pacjentami wynika, że jakość jest najczęściej dużo wyższa niż przed wazektomią.

Nie będziemy sobie przypisywać zasług podniesienia doznań samym zabiegiem. Większość „dobrego” robi Pacjent – zmienia się Jego nastawienie, znikają stresy i obawy. To wszystko wpływa na odprężenie, więcej energii i lepsze doznania.

Obawy Partnerek i jak jest naprawdę

Partnerki w kwestiach jakości orgazmu obawiają się, czy ich Partner „będzie dawał radę”. Pragniemy uspokoić – wazektomia nie wpływa negatywnie.

Wręcz przeciwnie z kilku powodów jakość odczuwanych doznań może być znacznie wyższa.

Pierwsza sprawa to kwestia czystej psychiki. Obojgu odchodzą stresy i niepokoje związane z możliwością zajścia w ciążę. Wbrew pozorom jest to najważniejsza sprawa – badania pokazują, że większość problemów związanych z seksem siedzi w naszych głowach.

Lepsze zdrowie, lepszy seks. Jeśli Panie stosowały do tej pory antykoncepcję hormonalną, z pewnością organizm im podziękuje za jej odstawienie. Między innymi w kwestiach łóżkowych.

Jeśli do tej pory zabezpieczeniem była prezerwatywa, jej brak również będzie bardzo… odczuwalny.

Wazektomia to więcej radości z seksu

Wazektomia to lepszy seks, lepszy orgazm i znacznie więcej zadowolenia z bliskości. Jednak najlepiej przekonać się o tym samemu:)

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (9 głosów, średnia: 4,67 z 5)
Loading...

Komentarze

Felix 14-08-2017 -Odpowiedz

Moja Żona zachwycona wazektomią☺

Pihh 14-08-2017 -Odpowiedz

Nie wiem jak u innych, ale u nas już po pierwszym razie było widać, że było więcej niż "faje rade: ☺

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *