Wazektomia – idealny prezent na 8 marca

wazektomia-na-dzien-kobiet

Wazektomia – idealny prezent na 8 marca

04-03-2016 /Antykoncepcja/

Powoli zbliżamy się do święta piękniejszej części naszego świata. Do święta wszystkich Kobiet.

Warto zastanowić się, jak uczcimy ten dzień. Tradycyjna kolacja przy świecach, specjalna kawa, wizyta w kinie. A może coś znacznie bardziej wyjątkowego – poczucie bezpieczeństwa?

Wazektomia – Idealny prezent dla Niej

Takiego prezentu Twoja Partnerka zapewne się nie spodziewa, ale jeśli posiadacie już tyle dzieci i planowaliście, z pewnością będzie to najlepszy prezent, jaki mogła sobie wymyślić. Prezent, który jest dowodem miłości, ale również odpowiedzialności i poważnego traktowania Waszego Związku. Prezent, który zdejmuje z Niej odpowiedzialność za antykoncepcję w Rodzinie. I to niezależnie jaką metodę dotychczas stosowaliście.

Wazektomia – Idealny prezent dla Ciebie

To również najlepszy prezent dla Ciebie. Pamiętaj, że zdrowie i ochrona Rodziny to jeden z najważniejszych obowiązków odpowiedzialnego mężczyzny. Dzięki wazektomii w prosty sposób zadbasz nie tylko o zdrowie swojej Partnerki, ale również o lepsze relacje w związku. Dopiero wtedy będziesz mógł powiedzieć, że jesteś prawdziwą głową Rodziny.

Wazektomia – Idealny prezent dla Was

Badania pokazują, że wazektomia polepsza życie obojga Partnerów, ale również Związku, jako całości. Nie tylko spaja relacje, ale również bezpośrednio wpływa na polepszenie życia seksualnego. W związku z tym, jest to najlepszy prezent, jaki możecie sobie sprawić.

A ty co kupisz Partnerce na Dzień Kobiet?

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Paweł 25-04-2016 -Odpowiedz

Hehe, też o tym myślałem.

Bogdan 28-04-2016 -Odpowiedz

Ja zrobiłem pod choinkę. Oj działo się w Nowy Rok, działo :)

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *