Wazektomia na lato 2016 – 5 powodów dlaczego warto

wazektomia-wakacje-2016

Wazektomia na lato 2016 – 5 powodów dlaczego warto

24-06-2016 /O wazektomii/

Idą wakacje. według nas, to najlepszy moment na zabieg wazektomii. Dlaczego? Zapraszamy do lektury…

1. Ciepło miło i przyjemnie

Lato kojarzy się nam najczęściej z wysokimi temperaturami, błogimi, ciepłymi wieczorami i urlopami, gdzie wreszcie możemy odpocząć. To jednak również okres, w którym najwygodniej wykonać zabieg wazektomii. Chociażby z uwagi na ilość i grubość ubrań jakie zakładamy. Pierwsze dni po zabiegu spędzone w szortach i koszulce na hamaku, to jednak coś zupełnie innego niż klejnoty wciśnięte w obcisłe ciepłe spodnie, opatulone puchową kurtką.
Lato sprzyja również lekkim aktywnościom fizycznym zalecanym po zabiegu wazektomii. Godzinny spacer z dzieckiem w temperaturze 25 stopni pozwoli zachować aktywność fizyczną Tacie, a maluchowi sprawi wiele radości.

2.Weekend w Warszawie z noclegiem gratis

Warto zaplanować weekend w Warszawie. Korzystając z nadal obowiązującej promocji: osoby spoza Warszawy przy zapisie na zabieg w stolicy mogą liczyć na bezpłatny jeden nocleg w niedaleko położonym hotelu Portos. W ten sposób połączymy przyjemne z pożytecznym.

3. Lato to statystycznie więcej seksu

Lato to statystycznie znacznie więcej ochoty i czasu na seks. Z jednej strony warto mieć pewność, że zwiększona ilość nie przełoży się na zwiększone ryzyko zajścia w ciążę. Z drugiej strony nasze doświadczenia pokazują, że radość czerpana ze zbliżeń po wazektomii wzrasta u obojga Partnerów. Jest to związane m.in. z mniejszą ilością stresu i martwienia się „co by było gdyby jednak ten 1% szans…”. Warto więc podjąć decyzję jak najszybciej i lato spędzić możliwie najbardziej owocnie.

4. I tak się przemieszczamy

W okresie wakacyjnym najczęściej i tak przemieszczamy się po całej Polsce. Dzięki sieci gabinetów rozsianej po całym kraju, z pewnością każdy będzie mógł wkomponować zabieg wazektomii w swoje plany podróży. Jest szczególnie istotne dla osób spoza głównych ośrodków, które na co dzień mają problem z dojazdem do nas na zabieg.

5. Organizm szybciej się zregeneruje

W okresie letnim, pod wpływem temperatury, dobrego działania słońca oraz ogólnego rozluźnienia, organizm szybciej się regeneruje i przystosowuje do zmian. Warto wziąć to pod uwagę przy wyborze terminu, w którym chcemy wykonać zabieg. Jak już wspomnieliśmy: spokojna rekonwalescencja w ciszy, na urlopowym hamaku z pewnością pomoże naszemu ciału. Nasz duch z pewnością również się nie obrazi:)

Ostatnie terminy

Zatem Panowie, do dzieła. W niektórych ośrodkach na wakacje pozostało już naprawdę niewiele miejsc, także lepiej się pośpieszyć.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Karol 02-09-2016 -Odpowiedz

6. Dzieci są na wakacjach...

    Coś w tym jest, ale najlepiej wysłać je na wakacje po dwóch tygodniach od zabiegu :)

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *