Szanowni Państwo, w związku z sytuacją zagrożenia, w jakiej znajduje się obecnie nasz kraj, w trosce o wspólne dobro i bezpieczeństwo zdecydowaliśmy o tymczasowym zawieszeniu pracy gabinetu. Jednocześnie informujemy, iż pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie i drogą e-mail. Szczegóły

Wazektomia na wakacje – ostatni dzwonek. Dlaczego warto?

Wazektomia na wakacje – ostatni dzwonek. Dlaczego warto?

15-06-2018 /O wazektomii/

Wakacje to czas relaksu i ogólnego wyhamowania. To również idealny czas na wazektomię. Poniżej przedstawiamy 4 powody, dla których warto wykonać wazektomię właśnie teraz.

1. Promocja „Wazektomia teraz, raty po wakacjach”

Bank Santander i Wazektomia.com wprowadziły bardzo ciekawą promocję. Istnieje możliwość wykonania zabiegu już teraz, który zostanie sfinansowany i rozłożony na raty za pomocą programu E-raty. Płatność za pierwszą ratę będzie przeniesiona jednak dopiero na okres po wakacjach. Szczegóły promocji można znaleźć tutaj.

2. Weekend w Warszawie z darmowym noclegiem

Dla osób spoza Warszawy Wazektomia.com przygotowała jeszcze jedną ciekawą ofertę. Jeden darmowy nocleg w Hotelu Portos dla Pacjenta oraz osoby towarzyszącej. Dla przykładu: możemy wykonać zabieg w sobotę, a niedzielę poświecić na zwiedzanie stolicy. Szczegóły promocji można znaleźć tutaj

3. Rekonwalescencja na urlopie

Wazektomia jest zabiegiem mikrochirurgicznym i najczęściej nie wymaga większego odpoczynku po jej wykonaniu. Warto jednak przez kilka dni unikać wzmożonego wysiłku. Urlop nadaje się do tego idealnie. Odpoczynek przy basenie, czy na plaży wydaje się wręcz wymażony.

4. Wakacje przez cały rok

Wakacje to odpoczynek, relaks, mniejszy stres, a tym samym większa przyjemność z seksu. Przedłuż swoje wakacje w nieskończoność pozbywając się powodów do stresu na zawsze.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (5 głosów, średnia: 4,20 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *