Wazektomia na walentynki

wazektomia walentynki

Wazektomia na walentynki

10-02-2017 /O wazektomii/

Już niedługo Walentynki. Z pozoru to jedynie komercyjny dzień zakochanych. Jednak w rzeczywistości to ważne Święto Par. Święto dwojga osób, którym zależy na sobie, które są ze sobą na dobre i na złe, które przedkładają wspólny interes, przed swoim.

Walentynki to również idealny moment na okazanie zaangażowania i miłości w nieco inny sposób niż standardowe kwiatki, czekoladki i kino.

Idealnym prezentem może okazać się wspólna decyzja o wazektomii.

Wazektomia to dowód miłości

Słowo „kocham Cię” znaczy niewiele bez czynów. To tylko słowo. Bardzo miłe, budujące, ale nie poparte działaniami po pewnym czasie traci swoją moc. Ważne są dowody miłości. Okazywanie jej swoimi decyzjami. Okazywanie jej w sposób, który ma wpływ na nasze otoczenie.

Wazektomia to idealne sposób na okazanie miłości i jasną deklarację: „Nie tylko dużo mówię, ale też dużo robię”.

Obecne czasy są pełne pustych deklaracji i obietnic. Nie mówmy (wyłącznie) i nie zapewniajmy – DZIAŁAJMY

Wazektomia to dowód zaangażowania

Zaangażowanie i poważne traktowanie w związku to bardzo istotna kwestia. Daje obu stronom poczucie bezpieczeństwa i stabilizację.

Wazektomia to jasny sygnał, że nasz związek traktujemy bardzo poważnie. Być może to krótki i prosty zabieg, ale w wielu wypadkach dosyć istotnie zmieniający życie. Tylko osoby naprawdę zaangażowane są w stanie zmieniać się dla drugiej osoby.

Wazektomia to dowód odpowiedzialności

Nie ma chyba nic gorszego dla Partnerki niż poczucie, że w trudnych sytuacjach nie może liczyć na pomoc swojego Mężczyzny. Poczucie, że jeśli sprawy pójdą w złym kierunku, będzie musiała zająć się nie tylko rozwiązaniem sytuacji, ale również swoim „dużym chłopcem”.

Udowodnij, że jesteś traktujesz Partnerkę poważnie. Weź odpowiedzialność za antykoncepcję w Związku. Weź odpowiedzialność za poprawę zdrowia Partnerki. Daj Jej jasny sygnał: „zależy mi na Tobie, dlatego zrobię to dla NAS”.

Jeśli to Twój czas, to najlepszy czas

Jeśli zastanawiałeś się nad wazektomią, to jest to najlepszy czas na podjęcie ostatecznej decyzji. Kwiaty więdną, czekoladki zostaną zjedzone, o filmie w kinie zapomnisz za tydzień. Natomiast prezent w postaci wazektomii pozostanie na bardzo długo i będzie jasnym dowodem, że Twoje „kocham Cię” to nie tylko puste słowa…

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *