Wazektomia – prawdziwy prezent dla Twojej Kobiety

wazektomia-prezent-dla-kobiet

Wazektomia – prawdziwy prezent dla Twojej Kobiety

10-03-2017 /O wazektomii/ /Sex/

Prawdziwy mężczyzna obchodzi Dzień Kobiet cały rok. Szczególnie w odniesieniu do swojej Partnerki.

Nie zmienia to jednak faktu, że 08.03 nasze Panie zasługują na dodatkową uwagę. Wielu z nas na ten dzień szykuje również różnego rodzaju prezenty.

Jedne tradycyjne (niczego im nie ujmując) jak kwiaty, czekoladki, czy biżuteria. Inne pozwalające na wspólne spędzenie czasu (kino, kolacja przy świecach).

Jeśli jednak chcielibyśmy w tym roku zaskoczyć naszą Partnerkę prezentem, który będzie odbiegał od standardów i który z pewnością może ją ucieszyć, zastanówmy się czy nie sprawić „sobie” wazektomii.

Prezent nietuzinkowy

Wazektomia z pewnością będzie prezentem innym niż wszystkie. Czymś rzadko spotykanym. Czymś, co z pewnością utkwi w pamięci i do czego będziecie wracać latami.

Prezent naprawdę tylko dla Niej

Wazektomia to prezent, którym mężczyzna okazuje: „zrobiłem to tylko dla Ciebie”. Jeśli założyliśmy już Rodzinę, to nasz zabieg jest skierowany wyłącznie dla naszej Partnerki. Dla Niej i tylko dla Niej.

Prezent udowadniający miłość

Wazektomia wymaga odwagi i odrobiny poświęcenia. Pokazuje jednak jak bardzo Partnerka jest ważna dla swojego mężczyzny. Słowo „Kocham Cię” brzmi ładnie. Jednak jeśli nie idą za tym czyny, są to niestety tylko puste słowo. Wazektomia to pokazanie zaangażowania i miłości wobec Partnerki. Pokazanie, że jest ważną częścią naszego życia.

Prezent praktyczny

Wazektomia to również prezent praktyczny. Kwiaty zwiędną, czekoladki zostaną zjedzone, biżuteria się… znudzi. Wazektomia pozostanie. Odciążenie Kobiety w kwestii antykoncepcji będzie trwałe. Tak samo, jak poprawa jej zdrowia fizycznego i psychicznego z tym związana.

Prezent na lepsze jutro

Badania pokazują jasno, że relacje partnerskie par po wazektomii w ogromnej większości ulegają znacznemu polepszeniu. Czy to z powodu faktu, że samo podjęcie takiej decyzji zbliża, czy z faktu, że nie trzeba więcej martwić się o przypadkową ciążę.

Najważniejsze na koniec

Kochane Panie. Z okazji Waszego Święta, pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Aby każdy dzień był dla Was Dniem Kobiet, wolnym od stresów i przepełnionym szczęściem i miłością.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *