Wazektomia w Gdyni. W 2020r. zapraszamy do Warszawy.

wazektomia w gdyni

Wazektomia w Gdyni. W 2020r. zapraszamy do Warszawy.

W związku ze sporą ilością pytań o dodatkowe terminy w Gdyni lub okolicach (Gdańsk, Sopot) poniżej prezentujemy szczegółowe informacje w tej kwestii.

Wazektomia w Gdyni- chwilowy brak terminów

Niestety na tą chwilę nie posiadamy wolnych terminów na zabieg wazektomii w Gdyni. Być może na przestrzeni roku coś w tej materii się zmieni, jednak na tę chwilę nie ma takich planów.

Zapraszamy do Warszawy

Nic jednak straconego. W 3H autostradą możesz dojechać do Warszawy – naszego głównego ośrodka, a zarazem jednego z najnowocześniejszych gabinetów wazektomii w tej części Europy. Serdecznie zapraszamy.

Nasz główny ośrodek wazektomii

Warszawa to siedziba Centrum Planowania Rodziny, a także lokalizacja kliniki wazektomii. Ośrodka szczególnego, ponieważ jednego z niewielu w Europie, który zajmuje się wyłącznie wazektomią. Nie jest to zwykła przychodnia, gdzie codziennie przewija się kilkuset Pacjentów z różnymi schorzeniami i tysiącem spraw. To kameralna klinika, gdzie bardzo cenimy prywatność i komfort naszych Pacjentów. Gdzie to Pacjent jest najważniejszy.

Skorzystaj z promocji

Zastanawiasz się ile zapłacisz za nocleg w Warszawie, jeśli chciałbyś dojechać na zabieg spoza stolicy? Otóż mamy dla Ciebie dobrą wiadomość . Nie zapłacisz nic. Pacjentom spoza Warszawy w ramach aktualnej promocji możemy zaproponować jeden bezpłatny nocleg w pobliskich hotelu Best Western Hotel Portos. Szczegóły promocji dostępne są pod adresem: https://www.wazektomia.com/wazektomia-z-noclegiem.

Z Gdyni do Warszawy na prawdę nie jest daleko. Autostradą to 3-4 godziny jazdy. Mamy sporo Pacjentów z wybrzeża, którzy przyjeżdżają do nas około południa, a na kolację są już w domu.
Alternatywnie, obecnie w bardzo dobrej cenie oferowane są bilety lotnicze na trasie Gdańsk – Warszawa. Często za kwotę poniżej 100 PLN można nabyć bilet i dolecieć do nas w ciągu około godziny.

Nie warto czekać na idealny moment

Zastanawiasz się , czy warto zaczekać na wolny termin w Gdyni? Odpowiedź jest prosta: jeśli podjąłeś już decyzję, NIE WARTO CZEKAĆ. Przyjedź i wykonaj zabieg.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (jeszcze nie ma wyników)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *