Wazektomia w Zielonej Górze? W 2019r. zapraszamy do Warszawy

wazektomia w zielonej górze

Wazektomia w Zielonej Górze? W 2019r. zapraszamy do Warszawy

31-10-2019 /Antykoncepcja/ /O wazektomii/

Czy w tym roku będziemy jeszcze wykonywać wazektomię w Zielonej Górze? Raczej nie. Serdecznie zapraszamy do Warszawy. Tu wolnych terminów mamy jeszcze sporo.

Wazektomia w Zielonej Górze – chwilowy brak miejsc

Chwilowo nie posiadamy już wolnych terminów na zabiegi wazektomii w Zielonej Górze. W tym roku raczej sytuacja się już nie zmieni.

Zapraszamy do Warszawy

Zapraszamy do naszego głównego ośrodka w Warszawie. To wbrew pozorom mniejsza operacja niż z początku się wydaje. Wystarczy jedna decyzja: zapis na zabieg i dodatkowe 4h. W zamian mamy pewność idealnych warunków zabiegu oraz doświadczonego (operujemy od 16 lat) zespołu.

Główny gabinet wazektomii

Gabinet wazektomii w Warszawie to nasza główna placówka, a zarazem własna, odrębna klinika (cały ośrodek zajmuje się jedynie wazektomia). Tutaj mamy zdecydowanie najwięcej wolnych terminów. Jednak nie są to jedyne plusy tej lokalizacji:

  • to jeden z najlepiej wyposażonych gabinetów wazektomii w Europie
  • bardzo dobry dojazd praktycznie z każdego miejsca w Polsce
  • możliwość uzyskania bezpłatnego noclegu w pobliskim hotelu dla osób spoza Warszawy – sprawdź warunki: https://www.wazektomia.com/wazektomia-z-noclegiem
  • jest to klinika przeznaczona wyłącznie do wazektomii – bez innych Pacjentów, gapiów, etc.

Skorzystaj z promocji

Dla osób spoza Warszawy przygotowaliśmy promocję obejmującą bezpłatny nocleg w pobliskim hotelu. Szczegóły dostępne są pod tym adresem: https://www.wazektomia.com/wazektomia-z-noclegiem. Można przyjechać, wykonać zabieg i spokojnie udać się do hotelu. Wrócić do domu dopiero następnego dnia, a wolny czas przeznaczyć np. na zwiedzanie Warszawy (Pałac w Wilanowie leżący nieopodal to obowiązkowy punkt).

Z Zielonej Góry do Warszawy naprawdę nie jest daleko

Dojazd jest naprawdę bardzo dobry – mamy autostradę. To gwarantuje spokojną i komfortową podróż. Alternatywnie w godzinę można do nas po prostu dolecieć z lotniska w Zielonej Górze. Bilety na połączenia krajowe często kosztują poniżej 100PLN – to koszt niższy niż podróż samochodem.

Nie warto czekać na idealny moment

Mamy tendencję do odkładania wielu spraw na później. Nie róbmy jednak tego w kwestiach ważnych dla całej naszej Rodziny. Antykoncepcja niewątpliwie się do tego zalicza. Wystarczy decyzja i telefon umawiający wizytę. Nie ma na co czekać…

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (3 głosów, średnia: 4,33 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *