Wazektomia ze Szczecina do Warszawy

wazektomia szczecin

Wazektomia ze Szczecina do Warszawy

Otrzymujemy dużo zapytań od Pacjentów ze Szczecina i okolic o możliwość uruchomienia dodatkowych terminów w najbliższym czasie. Niestety, wszystkie terminy mamy już zajęte i przynajmniej w ciągu kilku przyszłych miesięcy nie pojawią się nowe, wolne terminy na zapisy w Szczecinie.

Jednak głowa do góry. Zapraszamy do Warszawy. Wbrew pozorom to znacznie łatwiejsza do realizacji operacja, niż się nam z początku wydaje. Poniżej obalamy kilka mitów.

Mit: ze Szczecina do Warszawy jest daleko

Okazuje się, że wcale tak nie jest. W dalszym ciągu pokutuje mit o fatalnych drogach. W wielu miejscach oczywiście jest jeszcze wiele do zrobienia, jednak akurat ze Szczecina do Warszawy dojeżdżamy trasami S3 i A2 poniżej 5h.

Dodatkowo w godzinę możemy dolecieć samolotem, który na trasach krajowych często kosztuje poniżej 100PLN.

Mit: w Warszawie wazektomia jest droższa

Warszawa jest stosunkowo drogim miastem, to prawda. Jednak nie jeśli chodzi o wazektomię. W Wilanowie mieści się nasz główny ośrodek – jedna z najnowocześniejszych kliniki wazektomii w Europie. Osobom spoza Warszawy możemy zaproponować znacznie lepsze warunki niż na zewnątrz.

Aktualnie cena wazektomii w Warszawie (w promocji) jest o 400PLN niższa niż w pozostałych ośrodkach, w których operujemy. Szczegóły na stronie promocji: https://www.wazektomia.com/promocja-warszawa

Mit: w Warszawie na pewno są kolejki

To również nie jest prawdą. Z bardzo prostej przyczyny. W Warszawie oferujemy najwięcej wolnych terminów (kilkukrotnie więcej niż w innych ośrodkach). W związku z tym jest znacznie krótszy czas oczekiwania oraz większy wybór terminów. Co może okazać się kluczowe przy planowaniu podróży ze Szczecina.

Więcej informacji: https://www.wazektomia.com/wazektomia-w-warszawie

Mit: nie mam czasu na podróż

Zabieg poza własnym miastem może zająć dłużej (chociaż są Pacjenci, którzy rano przylatują ze Szczecina, a wieczorem świętują już w zaciszu domowym). Wzięliśmy to pod uwagę. W Warszawie oferujemy również terminy w weekend. Dzięki temu każdy znajdzie najlepszy moment dla siebie.

Więcej informacji: https://www.wazektomia.com/wazektomia-w-warszawie

Prawda: a jednak powinienem wykonać wazektomię…

No właśnie. Zawsze będzie problem z terminem, odległością, złym samopoczuciem, czy innymi obowiązkami. Wymówki znajdą się zawsze. Ale odpowiedzialny mężczyzna, dbający o Partnerkę, musi po prostu podjąć decyzję i przyjechać.

Zapraszamy do Warszawy 🙂

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (3 głosów, średnia: 4,33 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *