Z radością informujemy, iż po długiej przerwie powróciliśmy do pracy i gabinet jest dla Państwa otwarty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 626 33 33 oraz drogą mailową rejestracja@wazektomia.com.

Wesołych Świąt od Wazektomia.com

wesołych świąt

Wesołych Świąt od Wazektomia.com

22-12-2017 /O wazektomii/

Zbliżają się święta. Czas odpoczynku od codziennych, firmowych spraw. Czas przeznaczony na bycie z najbliższymi. Na rozmowy, pojednania i po prostu spokój. To też czas refleksji, przemyślenia ostatniego roku. Przemyślenia kierunku w jakim podążamy w życiu oraz priorytetów.

Pamiętajmy co w świętach jest ważne

Posprzątany dom i pełny stół wbrew pozorom nie jest najważniejszy. Najważniejsza jest Rodzina. Rodzina szeroko pojęta – ludzie, na których nam zależy i którym na nas zależy. Święta to ludzie, nie cały komercyjny szum, który nas otacza.

Pamiętajmy, że święta są przez cały rok

Pamiętajmy też, że święta w Rodzinie powinny być cały rok. To nie są trzy wyjątkowe dni, w których wszystko jest w porządku. Dni pełne szacunku i oddania. Tak powinny wyglądać wszystkie dni w roku każdej Rodziny.

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt Drodzy Czytelnicy, Pacjenci i Wy wszyscy, którzy również przyczyniacie się do tego, aby nasze Rodziny były czymś specjalnym, czymś czego chcemy być częścią i co chcemy chronić.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *