Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych

30-03-2018 /O wazektomii/

Zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas zarezerwowany dla Rodziny i Najbliższych. To czas odpoczynku i wspólnego spędzania czasu.

W tym wiecznie pędzącym świecie, to również czas, w którym przynajmniej odrobinę zwalniamy i pozwalamy sobie na oderwanie od codziennych obowiązków, niekończących się list zadań i terminów.

Wielkanoc – święto Rodziny

Nieodzownym elementem Wielkanocy są jajka – symbol nowego życia oraz Rodziny. Pamiętajmy, że Rodzina jest najważniejsza. Zarówno w te dni, jak i cały rok.

Rodzina nie tylko od święta

Rodzina jednak nie pojawia się jedynie dwa razy do roku w święta. Rodziną należy zajmować się cały rok. Tak naprawdę cały rok powinien być Świętem Rodziny.

Kiedy będziemy już odchodzić z tego świata, z pewnością nie będziemy mieli wyrzutów sumienia z powodu zbyt małej ilości godzin w biurze, przedłużających się projektów, czy nie do końca zadowolonego Szefa. Będzie nam żal zbyt małej ilości czasu poświęconej najbliższym, czy niezrealizowanych wspólnych celów, na które „jeszcze będzie czas”.

Rodzina jest najważniejsza. Jakiej byśmy definicji Rodziny nie przyjęli.

Wesołych Świąt

Korzystając z okazji pragniemy złożyć Państwu najlepsze życzenia zdrowych, spokojnych i spędzonych w gronie Najbliższych Świąt Wielkanocnych. Niech te święta będą okazją do wspólnego spędzenia czasu i konkretnego planowania wspólnych – rodzinnych – celów na przyszłość.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *