Wszystkiego najlepszego Drogie Panie

8 marca - Dzień Kobiet

Wszystkiego najlepszego Drogie Panie

08-03-2019 /Pytania i odpowiedzi/

Pomimo faktu, że wazektomia to zabieg wykonywany na mężczyznach, zawsze podkreślamy, że jest to antykoncepcja dla całej Rodziny. Podobnie jest z naszym blogiem. Staramy się poruszać tematy zarówno od strony mężczyzn, jak i kobiet. Dziś z okazji Dnia Kobiet nie jest inaczej 🙂

Wasze święto, które powinno trwać cały rok

Zawsze podkreślamy, że tak naprawdę święto kobiet powinno trwać cały rok. Prawdziwy Partner powinien stanąć na głowie, aby tak właśnie było. I coraz większa ilość właśnie tak robi. Jest jednak nadal część, która jedynie mówi (lub nawet nie), ale niestety niewiele robi. A czasem nawet drobny gest czy pomoc mogą sprawić wiele przyjemności naszej piękniejszej (i najczęściej niestety mądrzejszej, bardziej odpowiedzialnej, etc.) połowie.

Ale same o to święto musicie zawalczyć

Drogie Panie. Powiedzmy sobie jednak szczerze, same również musicie o to zawalczyć. Druga połowa świata jest jakby… mniej domyślna w takich sprawach. Wygodniej jest nie widzieć różnych rzeczy, stwierdzać, że przecież „zawsze tak było”, „tym zawsze zajmowały się kobiety”, „to nie jest praca / zajęcie / zadanie dla mężczyzny” etc.

Czas zmian

Dzień Kobiet może być codziennie, jednak 8 marca to dobry moment, aby zastanowić się, czy w Związku, Rodzinie, ogólnie w życiu nie potrzebne są zmiany. Szczególnie w kwestiach relacji partnerskich. Czasem nawet drobne modyfikacje, które co najśmieszniejsze z punktu widzenia mężczyzny są w ogóle nie zauważalne (i mogą nie mieć znaczenia) odgrywają dużą rolę dla Was (i często dla całej Waszej Rodziny).

Wiemy, że nie jesteśmy doskonali

Ze swojej strony wiemy, że nie jesteśmy doskonali. Wiemy, że często wygodniej jest nam czegoś nie zauważyć, nie dopilnować lub po prostu zignorować. A już na pewno wielu rzeczy po prostu nie mówić (choć pewnie powinniśmy).

Ale się staramy

Mimo wszystko najczęściej staramy się, abyście były szczęśliwe. Przynajmniej większość z nas. I z drobną pomocą nakierowania nas na wspólny cel, powinniśmy go prędzej czy później osiągnąć.

Wszystkiego najlepszego Drogie Panie

Oby Wasze święto nie było tylko kartką z kalendarza, a codziennym poczuciem, że Wasz wysiłek jest doceniany, zawsze możecie liczyć na naszą pomoc, a podziały praw i obowiązków choć zbliżają się do punktu 50/50.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *