3 Najważniejsze Noworoczne postanowienia

cele-2018

3 Najważniejsze Noworoczne postanowienia

05-01-2018 /Antykoncepcja/

Witamy serdecznie w nowym, 2018 roku. Warto rozpocząć ten okres mocnym postanowieniem. Poniżej prezentujemy kilka naszych pomysłów.

Rodzina jest najważniejsza

Nowy Rok (szczególnie pierwsze dni) to okazja do podsumowań, ale również do określenia planów na przyszłość i krótkiej refleksji na temat priorytetów. Wazektomia to oczywiście forma antykoncepcji. Jest to temat przewodni tego bloga. Jednak nie zapominajmy, że nie sama antykoncepcja jest tutaj najważniejsza. Najważniejszym celem jest Szczęśliwa i Zdrowa Rodzina. Warto o tym pamiętać nie tylko na początku roku, przy okazji planów. Nie warto poprzestać jedynie na określeniu priorytetów. Plany należy wdrożyć. Poniżej przekazujemy kilka propozycji, które z naszej perspektywy są najważniejszymi czynnikami decydującymi o szczęściu i zdrowiu całej Rodziny.

Więcej czasu dla Rodziny

Ktoś kiedyś powiedział, że pod koniec życia nie będziemy żałować, że spędziliśmy za mało godzin w pracy. Będziemy żałować czasu straconego, który mogliśmy przeznaczyć przede wszystkim dla naszych Bliskich. Pamiętajmy o tym w Nowym Roku. Poświęćmy Rodzinie tyle uwagi, na ile zasługuje. Jeśli nie założyliśmy jeszcze własnej Rodziny, mamy Rodziców, Dziadków, Krewnych, o których również nie powinniśmy zapominać.

Zadbaj o swoje zdrowie

W kwestii zdrowia, w pierwszej kolejności zadbajmy wreszcie o swoje. Tak, abyśmy mieli siłę i energię pomagać innym. Nie dotyczy to jedynie kwestii poruszanych na tym blogu. Chodzi o zadbanie o całe swoje zdrowie. Zarówno fizyczne, jak i psychiczne (rozwój mentalny jest równie ważny, jak rozwój fizyczny).

Zadbaj o zdrowie Bliskich

Zadbajmy również o zdrowie naszych Bliskich. Być może jest kilka rzeczy, które możemy zrobić, aby pomóc im nawet bez ich udziału. Warto się nad tym dogłębniej zastanowić. Pamiętajmy, że zdrowa Rodzina to szczęśliwa Rodzina.

Powodzenia w Nowym Roku

Wypełnienia tych oraz innych postanowień noworocznych życzymy wszystkim czytelnikom naszego Bloga. W Nowym Roku postaramy się publikować kolejne ciekawe tematy związane z wazektomią, antykoncepcją oraz ogólnym pojęciem Szczęśliwej Rodziny.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (4 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Mass 23-01-2018 -Odpowiedz

Moja Pani bardzo ucieszyła się z noworocznej wazektomii :)

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *