Wazektomia – bezpieczeństwo dla całej Rodziny

Wazektomia – bezpieczeństwo dla całej Rodziny

12-05-2017 /Antykoncepcja/ /O wazektomii/

Wazektomia to nie tylko zabezpieczenie dla Mężczyzny. To skuteczna antykoncepcja i bezpieczeństwo na wielu płaszczyznach dla całej Rodziny.

Dzień Rodziny

15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodziny. Święto zostało ustanowione w 1993 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. W zamyśle ma uświadamiać na temat kwestii Rodziny, Jej problemów, wymagań, a także miejsca w nowoczesnym społeczeństwie.

Jedną z najistotniejszych spraw w temacie Rodziny są kwestie związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Z całą pewnością zabieg wazektomii Głowy Rodziny ma ogromny wpływ na znaczną poprawę obu tych kwestii. I nie mówimy tutaj o poprawie wyłącznie dla Mężczyzny. Beneficjentami wazektomii jest tak naprawdę cała Rodzina.

Wazektomia dla Niego

Zalety bezpośrednie wazektomii dla mężczyzny są oczywiste. Nie trzeba martwić się o dodatkową, często niezdrową inną formę antykoncepcji. Seks jest po prostu lepszy z uwagi na brak stresu przed niechcianą ciążą.

Istnieje również kilka istotnych zalet pośrednich:

  • w oczach Kobiety mężczyzna po wazektomii zyskuje niesamowicie – ponieważ bierze odpowiedzialność i odciąża Kobietę w ważnej kwestii mającej wpływ na Jej zdrowie
  • według naszych obserwacji mężczyźni po wazektomii są po prostu szczęśliwsi – prawdopodobnie chodzi o zmniejszenie stresu
  • wzrasta samoocena mężczyzn, którzy mają świadomość, że są za swoją decyzję docenieni przez Partnerkę

Wazektomia dla Niej

Wazektomia to wbrew pozorom również antykoncepcja dla Kobiet. Przede wszystkim eliminuje konieczność stosowania przez Nie jakiejkolwiek innej formy antykoncepcji.

Również pośrednie zalety warte są wzięcia pod uwagę:

  • poprawa zdrowia – niestety większość innych, skutecznych metod antykoncepcji opiera się o ingerencje w gospodarkę hormonalną – to nigdy nie wróży niczego dobrego
  • znacznie mniej stresu związanego z możliwością wystąpienia niechcianej ciąży – nie oszukujmy się – w przypadku ciąży, nawet najlepszy i najbardziej pomagający Partner nie odczuwa jej konsekwencji nawet w 5% tego, z czym Kobieta musi borykać się na co dzień

Wazektomia dla całej Rodziny

Wazektomia to tak naprawdę antykoncepcja, która wspiera cała Rodzinę. Badania pokazują, że Rodziny po wazektomii są szczęśliwsze, a relacje Partnerów ulegają znacznej poprawie.

Wazektomia to również gwarant bezpieczeństwa w kwestii optymalnej, wcześniej założonej wielkości Rodziny. Odpowiedzialnie planując Jej kształt, chcemy ją założyć w konkretnej formie i ilości. Wazektomia to idealne rozwiązanie.

Serdeczne życzenia

Korzystając z okazji, składamy najserdeczniejsze życzenia całym Rodzinom, zarówno naszych Pacjentów, naszych regularnych Czytelników, a także wszystkich innych, którzy poświęcili 10 minut na przeczytanie tego artykułu.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Justa 30-06-2017 -Odpowiedz

Niestety jeszcze mało do tego tak podchodzi. Krzyczą z każdej strony, ze trzeba mieć 10 dzieci. Nikt jednak nie martwi się o to, że takiej 10 NIE da się poświecić indywidualnie tyle czasu ile potrzebują. Lepiej mieć 2 super wychowanych i dopilnowanych niż 10, która potem nie chce rozmawiać z Rodzicami, bo przecież oni wiecznie nie mieli dla nich czasu.

    Rodzina powinna być przede wszystkim szczęśliwa i pełna osób, które czują, że są ważne i potrzebne.

Anna 03-08-2017 -Odpowiedz

A czy można zapisać męża bez jego wiedzy? Tak dla dobra rodziny☺

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *