Domowe testy nasienia dostępne również poza Polską

badanie nasienia

Domowe testy nasienia dostępne również poza Polską

04-11-2016 /Bez kategorii/

Po publikacji pierwszego artykułu dotyczącego serwisu ZbadajNasienie.pl otrzymaliśmy od Państwa bardzo dużo zapytań o możliwość wysyłki testów poza granice Polski. Z tego co się zorientowaliśmy, do tej pory nie było takiej możliwości.

Na szczęście sytuacja się zmieniła i od wczoraj, korzystając z siostrzanego serwisu TestYourSemen.com możecie Państwa już takich zakupów dokonać.

Zbadaj nasienie w domu

Testy nasienia, które można przeprowadzić w domu to bardzo wygodna i dokładna diagnostyka „na pierwszej linii frontu”. Taki test pozwala nam określić ilość plemników w nasieniu – czy mamy ich odpowiednią ilość i w zależności od oczekiwanych efektów, czy mamy się martwić, czy nie. Jeśli wszystko jest w porządku, kolejna sprawa spada z naszych barków. Jeśli coś jest nie tak, konsultujemy się ze specjalistą.

Jest to bardzo prosty w wykonaniu test. W uproszczeniu, wystarczy kroplę nasienia nałożyć na płytkę i po kilku minutach mamy wynik. Bez często krepującej wizyty w laboratorium, bez kilkudniowych przygotowań, bez dodatkowych stresów.

Test nasienia po wazektomii

Test ten szczególnie polecamy po zabiegu wazektomii. Jeśli pierwszy test laboratoryjny po tygodniach nie wykazał plemników. Drugi, po 12 tygodniach można wykonać już w domu.

Wiemy, że część naszych Pacjentów stosuje testy domowe jako cykliczne sprawdzenie płodności. Tak dla własnego spokoju.

Zakupy dla obcokrajowców

Dostępne są również dwie dodatkowe wersje językowe angielska i niemiecka. To z pewnością duże udogodnienie dla obcokrajowców.

Testy dostępne są również w trzech walutach:

– złotówkach
– euro
– funtach

Wysyłka testów poza Polskę

Od początku listopada testy można zamówić do większości europejskich krajów. To duże udogodnienie tym bardziej, że wstępna analiza sytuacji na tamtych rynkach pokazuje, że testy tam dotychczas dostępne (jeśli w ogóle) są znacznie droższe.

Lista krajów objętych dostawą

Polska
Niemcy
Czechy
Słowacja
Belgia
Holandia
Wielka Brytania
Dania
Austria
Włochy
Portugalia
Hiszpania
Francja
Szwecja
Finlandia
Irlandia

Zobacz jakie to proste

Gdzie zamówić

Zamówień można dokonać na stronie www.testyoursemen.com.

Nie czekaj, zamów już dziś

Nie warto czekać. Czy przeprowadzałeś taki test w ostatnim roku? Jeśli nie, warto go wykonać dla własnego spokoju i spokoju swojej Rodziny.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (4 głosów, średnia: 4,75 z 5)
Loading...

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *