To już oficjalne, Wazektomia.com wkracza w erę video 🙂 Niniejszym zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasz nowy kanał na YouTube (odnośnik tutaj).

Czy video o wazektomii jest potrzebne?

Wielokrotnie w rozmowach z Pacjentami przewijało się stwierdzenie, że chętnie jeszcze przed zabiegiem, chcieliby obejrzeć, jak cała procedura wygląda. Po pierwsze, aby zapoznać się z całym przedsięwzięciem. Po drugie, troszkę oswoić z klimatem gabinetu. Duża część osób wskazywała również, że szukali informacji właśnie poprzez materiały video, których w Polsce jest niewiele (w tym temacie). W związku z tym, postanowiliśmy sprostać wyzwaniu i zapewnić wszystkim zainteresowanym dostęp do informacji o wazektomii również w tej formie.

Co można znaleźć już teraz?

Na tą chwilę, przede wszystkim warto obejrzeć dwa najnowsze filmy.

Wazektomia od A do Z – to swego rodzaju skrócony przewodnik w temacie męskiej antykoncepcji. Punkt startowy dla każdego zainteresowanego wazektomią.

Relacja ze Światowego Dnia Wazektomii 2015 – o tym materiale pisaliśmy już w jednym z artykułów (zapraszamy tutaj). 10.11.2015r. w ramach Dnia Wazektomii, przeprowadziliśmy 10 bezpłatnych zabiegów. Z obchodów całego Dnia powstałą obszerna videorelacja.

Jakie plany na przyszłość?

W przyszłości będziemy się starali publikować ciekawe materiały z zakresu wazektomii, ogólnej męskiej antykoncepcji oraz odpowiedzialnego planowania Rodziny. Postaramy się również o wywiady ze specjalistami w tej dziedzinie.

Co chcielibyście znaleźć na kanale?

Kanał powstał z myślą o Pacjentach oraz osobach zainteresowanych zabiegiem – czyli również dla Czytelników tego bloga. Stąd prośba: jeśli uważacie, że jakiś temat szczególnie wymaga omówienia w formie video, serdecznie zapraszamy do wpisywania propozycji w komentarzach.

Podziel się: