Wazektomia dla osób genetycznie obciążonych oraz po powikłaniach okołoporodowych

wazektomia wady genetyczne

Wazektomia dla osób genetycznie obciążonych oraz po powikłaniach okołoporodowych

Czasem podczas rozmów z Pacjentami okazuję się, że zdecydowaliby się na zabieg wcześniej gdyby nie ich sytuacja finansowa. Szczególnie problematyczne jest to w przypadku osób, które mają świadomość, że niechciana ciąża niesie za sobą duże ryzyko przeniesienia ciężkich wad genetycznych na dziecko. Opracowaliśmy propozycję i specjalne warunki, które przynajmniej w części mogą poprawić tą sytuację

Główna zaleta nowej oferty – cena

Postanowiliśmy przygotować specjalne warunki cenowe dla osób dotkniętych w/w sytuacją. W takim wypadku koszt wazektomii możemy obniżyć do 499PLN.

Kogo dotyczy propozycja?

Specjalne warunki tej oferty dotyczą dwóch grup:

  • Pacjentów, którzy z uwagi na obawę przed powieleniem ciężkich wad genetycznych występujących w Rodzinie, nie chcą zdecydować się na dzieci,
  • Pacjentów, u których stwierdzono wystąpienie powikłań okołoporodowych.

Skąd taka akcja?

Chcielibyśmy pomóc osobom, które z powodów materialnych muszą ponieść dodatkowe, niepotrzebne ryzyko wystąpienia niechcianej ciąży.

Dodatkowo, w ciągu 16 lat wykonywania wazektomii, mamy już spore doświadczenie organizacyjne i kliniczne w tej grupie Pacjentów. Dla przykładu: jeden z naszych 25 letnich Pacjentów otrzymał postanowienie wykonania wazektomii wydane przez Panią Sędzinę, na wniosek opiekuna prawnego jakim jest Babcia Pacjenta.

Jakie warunki trzeba spełnić?

  • Pacjent musi mieć skończone 18 lat.
  • Dostarczenie kompletu dokumentów, o których za chwilę.
  • Wykonanie morfologii krwi z antygenem HBs.
  • Wypełnienie formularzy znajdujących się na podstronie „Formularze” serwisu Wazektomia.com (zgoda na zabieg, formularz rejestracyjny, pytania dotyczące zdrowia, zgoda na przetwarzanie danych osobowych, formularz dotyczący niniejszej promocji).

Ostateczna decyzja o kwalifikacji Pacjenta do promocji jest podejmowana indywidualnie i należy do Centrum Planowania Rodziny.

Centrum Planowania Rodziny zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu bez podania przyczyny. Jest to promocja skierowana do wąskiego grona osób, którym z całego serca chcielibyśmy pomóc.

Gdzie odbywa się zabieg?

Zabieg może odbyć się wyłącznie w Centrum Planowania Rodziny w Warszawie, ul. Kazachska 5/U1. To nasz główny ośrodek, a zarazem jedna z najnowocześniejszych placówek tego typu w Europie. Tutaj mamy odpowiednie warunki do przeprowadzenia tego typu zabiegu.

Jakie dokumenty są wymagane?

  • Dokumenty medyczne potwierdzające wystąpienie wady lub zdarzenia powikłania okołoporodowego, rodzaju oraz charakterystyki.
  • W przypadku opiekunów prawnych, decyzja sądu o ustanowieniu opiekuna prawnego dla osoby, u której ma zostać wykonany zabieg.

Jak i gdzie można się zarejestrować?

Zgłoszenia na zabieg można dokonać telefonicznie pod numerem 22 626 33 33 w godzinach 10.00 – 14.00. Bardzo prosimy o uszanowanie skróconych godzin. Tego typu przypadki wymagają często dłuższej rozmowy, o którą trudno w najbardziej intensywnych godzinach zapisów.
Po wstępnej kwalifikacji, przesłanie wcześniej wymienionych dokumentów na adres rejestracja@wazektomia.com.

Pełne i aktualne informacje

Niniejszy wpis ma jedynie charakter informacyjny. Pełne i aktualne warunki promocji dostępne są na stronie Wazektomia.com w tym miejscu.

Podziel się:
Nie zainteresowało mnieWarte rozwinięciaDobreBardzo dobreNic dodać nic ująć (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Komentarze

Mim 26-03-2019 -Odpowiedz

Czy wystarczą dokumenty ze szpitala?

Dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *